Kontakt

Tveka inte att höra av er om ni har några frågor!

Telefon: 0371-303 60

Dalstorpsvägen 6,
333 31 Smålandsstenar

Aktivera JavaScript i din webbläsare för att slutföra detta formulär.

Kontaktpersoner

Johan Runesson

VD/försäljning
0371-778 532
Johan@vastbopress.se

Henrik Bogren

Verktyg
0371-778 535
Henrik@vastbopress.se

Hannah Poulsen

Inköp/produktion/personal
0371-778 531
Hannah@vastbopress.se

Jennie Vilhelmsson

Kvalitét & miljö
0371-778 538
Jennie@vastbopress.se

Henrik Andersson

Tekniskansvarig
0371-778 534
Henrik.andersson@vastbopress.se

Ola Runesson

Ekonomi
0371-778 533
Ola@vastbopress.se

Rulla till toppen